Menu

Title

Subtitle

Antalya Psikolog

Kaliteli yaşamın sırrı, fiziksel ve ruhsal olarak sağlıklı olmaktan geçmektedir. Fiziksel sağlığını korumanın yollarını genellikle farkında olabilen bireylerin ruhsal sağlıklarını korumada farkındalık düzeyleri düşük olabilmektedir. Günümüzde yaşamın getirmiş olduğu zorlu koşullar bireyde temelde stres ve kaygı yaratmaktadır. Bu stres ve kaygı bireyin fiziksel ve ruhsal sağlığını bozarak yaşamını oldukça zorlu hale getirebilmektedir. Sorunlarla nasıl baş edeceğini bilemeyen bireyin yaşam kalitesi giderek düşmekte ve bozulan sağlık durumlarını çözebilmek adına gerekli yardımları alabilmeyi zorunlu hale getirmektedir.  Antalya Psikolog çalışanları olarak ruh sağlığı alanında danışanlarımızın yaşadıkları sorunları aşmalarında gereken psikolojik desteği sağlamayı misyon edinmekteyiz.

Psikolojik Yardımı Kimler Alır?

Türkiye'de alınacak kişiler için gerekli olan şeyler öğretilemez. Kendine uygun olan kişilerden bu kadar şikayet edilmeyenler gibi ön yargıda olanlar da bulunmaktadır. Sanılanın çocuklarına olumlu bakabilecek durumda olanlardan eğitimden eğitimden erken aşamada. 7-70'den itibaren büyütülebilecek bir yardıma bakılabilir. Antalya psikologlarımız:ki merkezimiz yetkin uzmanlarımız

  • çocuk terapisi
  • ergen terapisi
  • Yetişkin terapisi
  • yaşlılık
  • Çift/Evli tedavi
  • cinsellik terapisi
  • travmalar
  • Kaygı Bozuklukları
  • davranışlar ve uyum vb. ihtiyacı giderebilecek parayı yapabilmektedir.

Nasıl Psikolojik Destek Alabilirim?

Antalya ilinde yüz yüze seans almak isteyen danışanlarımız için terapi merkezimiz bulunmaktadır. Whatsapp hattımızla ulaşılabilecek durumdayız. 8 tane psikolog ile yüz yüze, 30 tane psikolog ile çevrimiçi destek sağlayan kurumumuz, seyahat edebilenler üzerinde etki edebilecek psikoterapi bilgisine sahiptir. Her biri 18 tane tamamlamış, bir eğitimin hangi karmaşıklığı üzerinde ayrıntılın detaylarını öğrenmiştir. Sağlığımızla ilgili gündemde olan daha iyi gündemlerimizde, hayatımızda iyileştirmeler yapılmaktadır. Hayatlarını farklı bir bakış açısına sahip olan öğrenen danışanlarımız, olumlu yönde değiştirilebilecek olumlu hale getirilebilir olabilir. Seanslarımız 45-50 dakika sürmekte, bir kez gerçekleştirilmektedir. Seanslar hakkında ayrıntılı bilgi almak ve planlamak için ilgili numarayı arayabilir, ayrıntılı bilgi olabilir. Kurumumuzda yer alan kişilerden yakınınızdaki izleyiciyi görmek için.

Antalya Psikolog Ücretleri Ne Kadardır?

Psikolojik yardım bölümü en çok merak edilen yerlerden biridir. Seans şirketleri; Görüşmenin seansa getireceği probleme, kaçacak olan tekniğe, seansların dakikasına, nasıl olacak kişiyle ilgili, terapi merkezinin bulunduğu şehre vb. üniversiteliliği öngörmektedir. Antalya'da seans şirketleri 200-300 Tl arasında vitrinler. Antalya Psikolog merkezi olarak 45-50 seans ücretimiz 200 TL'dir. Ayrıca, müşteri hizmetlerimize yönelik son derecelerimiz sunmaktayız. Paket seanslarımız bulunmaktadır. https://www.antalyaterapimerkezi.com  seanslarımızda, seans ücretlerinde daha kapsamlı politikalar uygulamaktayız. Bilgi almak için bizimle iletişime geçin.